Site Overlay

Produkcja opakowań

Polski producent opakowań

Wszystkie nasze opakowania są produkowane  w manufakturze Pudełka Polskie® w Żarowie na Dolnym Śląsku. Ich produkcja  odbywa się  zgodnie z zasadami CRS, podnosząc poziom życia lokalnej społeczności a cała nasza działalność opiera się na zasadach fair play we współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, jak i w oparciu o politykę antykorupcyjną.

W zależności od oczekiwań Klientów, opakowanie może być wykonane w kilku wariantach kolorystycznych, możliwe jest również łączenie kolorów. Modele pudełek są różnej wielkości i bez problemu pomieszczą zarówno biżuterię, artykuły piśmienne, jak również medale okolicznościowe, albumy i alkohole premium. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, takie jak ekologiczny karton, naturalny korek oraz okleiny o różnorodnych fakturach i kolorach.

Sposoby personalizacji opakowań

Nasza elastyczność, własny zespół projektantów i dział produkcji zlokalizowany w siedzibie Firmy, pozwalają na szybką reakcję na zapotrzebowanie i indywidualne wymagania Klienta.
Na życzenie Klienta opakowania mogą zostać oznakowane z wykorzystaniem technik tłoczenia, hot-stampingu, tampodruku lub nadruku UV.

Personalizacja istniejącego modelu pudełka może być świetnym sposobem na szybkie i łatwe tworzenie niestandardowych opakowań w ramach napiętego budżetu, eliminując koszty narzędzi i skracając proces projektowania.
Po prostu znajdź pudełko, które pasuje do Twojego produktu i napisz lub zadzwoń pod numer (+48) 74 855 54 92 w celu uzyskania wyceny.

Limity zamówień

W przypadku naszych standardowych opakowań nie mamy minimum logistycznego. Minimalna ilość opakowań zaprojektowanych i wyprodukowanych pod zamówienie indywidualne to 50 sztuk.

Zapytaj o cenę

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.