Site Overlay

Pudełka z zamknięciem magnetycznym

Opakowania z zamknięciem magnetycznym

Pudełka zamykane na magnes to nasza specjalność. Produkowane przez nas pudełka wyróżniają się niezwykłą trwałością i solidnością. Wykonywane są ręcznie z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość oraz nietuzinkowy wygląd. Opakowania dostępne są zarówno w wersji z okleiną papierową, jak również i w wersji ekskluzywnej, wykończonej eko-skórą, która podkreśla walory zapakowanego przedmiotu.

Pudełka zamykane na magnes

Opakowania z zamknięciem magnetycznym mogą być wykorzystywane przez długi czas do przechowywania produktów takich jak biżuteria, luksusowe pióra wieczne i długopisy, zegarki, medale, porcelana czy różnego rożnego rodzaju gadżety reklamowe. Oprócz walorów estetycznych zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów – ich konstrukcja sprawia, że pudełko nie otworzy się przypadkowo, a jego zawartość się nie wysypie. 

Zamawiając nasze pudełka magnesowe można skorzystać z gotowych wzorów, które posiadamy w stałej ofercie. Istnieje również możliwość opracowania nowego, unikalnego projektu. Dodatkowo możliwy jest dobór materiału i koloru okleiny oraz personalizacja opakowania poprzez umieszczenie na nim logotypu Firmy lub specjalnych dedykacji.

Bardzo istotne jest również to, że pudełka z zamknięciem na magnes możemy wyprodukować praktycznie w dowolnym rozmiarze – będą więc idealnie pasowały zarówno kolorystyką, jak i wymiarami do zapakowanego przedmiotu.

Tworzymy unikatowe i oryginalne produkty, a przez to spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.